Fotografia

Specjalizuję się w fotografii produktowej, wykonuję też zdjęcia reportażowe i portretowe. Moje zdjęcia mają zastosowanie w ulotkach, katalogach, billboardach, na stronach internetowych i w social media. Korzystam ze sprzętu cyfrowego oraz oprogramowania Adobe.

Dobre zdjęcie

Aby zaprezentować osobę, produkt czy wydarzenie, należy zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Sprzęt to tylko jeden z wielu elementów dobrej fotografii. Bardzo istotne są również światło, detale, kolory a w przypadku portretów i reportaży – emocje. Gwarantuję, że fotografie, które zrobię dla Ciebie będą zawierać wszystko to co najważniejsze, a poprzez specjalistyczne oprogramowanie nadam Twoim zdjęciom odpowiednią jasność, ostrość, kontrast i nasycenie barw.

Zastosowanie

Wykonuję fotografie do wykorzystania w różnych przestrzeniach. Część moich prac znalazło swoje miejsce w drukowanych broszurach, ulotkach, katalogach, na billboardach, w czasopismach tematycznych i w codziennej prasie. Moje zdjęcia są również wykorzystywane na stronach internetowych oraz w w social media, głównie jako prezentacja produktu. Przygotuję dla Ciebie zdjęcia według wymagań konkretnej publikacji.

Oto niektóre z fotografii mojego autorstwa:

Potrzebujesz video lub animacji?

Dzięki znajomościom w branży oraz doświadczeniu w pracy w zespołach, mogę zaoferować Ci profesjonalnie wykonane filmy i animacje, nad którymi będę pracował wraz z odpowiednimi specjalistami. Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły.

Sprawdź pozostałe usługi klikając w jedną z ikon poniżej:

Realizacja dźwięku

Web design

Grafika